Про нас

Україна захищає світ
00
00
00

З А Я В А
громадської спілки “УКРАЇНСЬКА БІЛЬЯРДНА АСОЦІАЦІЯ”

м. Київ, 19 березня 2022 року

Вже двадцять четвертий день триває повномасштабна війна в нашій країні, спричинена збройною агресією Російської Федерації проти України.

Українська більярдна асоціація заявляє, що це вторгнення, ця агресія, форми і методи її здійснення, мають на меті знищення української держави та українського народу як таких. Російськими загарбниками послідовно і цілеспрямовано руйнуються лікарні, дитячі садки, школи, житлові будинки, усе, що трапляється на їх шляху. Вбивається мирне населення, наші діти! Тотальний геноцид здійснюється відносно мешканців міста Маріуполь, що відомий не тільки як столиця металу, але й славиться своїми талановитими спортсменами з піраміди.

Українська більярдна асоціація стверджує, що для народу України ця війна є справедливою, є визвольною, є боротьбою за краще майбутнє всього людства! Ми із самого початку війни розпочали надавати фінансову, матеріальну та моральну підтримку Збройним Силам України і нашим громадянам, що перші постраждали від бомбових і ракетних ударів. Десятки наших спортсменів та аматорів вступили до лав Збройних Сил України і територіальної оборони, десятки тисяч гривень перераховані індивідуальними членами УБА на підтримку українських вояків. Наші колективні члени – провідні більярдні клуби – щоденно забезпечують харчуванням до півтисячі оборонців столиці України, передають гуманітарні грузи містам супутникам Києва.

Ми закликаємо всіх членів Української більярдної асоціації, усіх, кому не байдужий більярдний спорт, як в Україні, так і поза її межами, вступати до добровольчих і волонтерських загонів, блокувати російського агресора, його майно, його брехню де тільки можна, своїми діями кожну хвилину наближати перемогу України і всієї цивілізації! Треба збирати все необхідне: кошти, ліки, речі, що забезпечують гуманітарні потреби людей, і передавати їх лише офіційним представникам держави Україна, або уповноваженим органам та організаціям!

Українська більярдна асоціація вважає, що спорт в цілому, і більярдний зокрема, не може бути поза політикою. Наш ворог на словах це заперечує, але на ділі робить протилежне. Про це свідчать неспростовні факти. Так, 15 березня 2022 року П. Завальний та Я. Фірсов, президент і віце-президент Федерації більярдного спорту Росії оприлюднили лист до Путіна, у якому засвідчили не тільки підтримку “спеціальній операції” в Україні, але й закликали вбивати українців у подальшому. Такі злочинні заяви ставлять під сумнів спортивний статус цієї організації і потребують реагування.

Звертаємо увагу, що вищенаведені особи до того ж керують Міжнародною конфедерацією піраміди (з центром у РФ, Москва), яка, у свою чергу, входить до складу Європейської федерації лузного більярду (ЕРВF). З огляду на зазначене,

УКРАЇНСЬКА БІЛЬЯРДНА АСОЦІАЦІЯ ЗАКЛИКАЄ:

  • 1. Європейську федерацію лузного більярду (ЕРВF) – виключити зі свого складу Міжнародну конфедерацію піраміди (далі – МКП).
  • 2. Федерацію спортивного більярду України – негайно припинити членство в МКП, про що зробити публічну заяву.
  • 3. Федерації більярдного спорту всіх інших країн – припинити членство в МКП.
  • 4. Спортсменів-більярдистів – бойкотувати будь-які змагання, що організуються МКП або іншими російськими асоціаціями з більярду (пул, снукер тощо) як у РФ, так і поза її межами.

Правління Української більярдної асоціації


Українська більярдна асоціація – це добровільне,  не прибуткове громадське об'єднання з всеукраїнським статусом, створене для популяризації і розвитку більярдного спорту.

Основні завдання Асоціації:

  • підготовка і проведення спортивних змагань (турнірів) з більярдного спорту як всеукраїнських, так і міжнародних;
  • залучення до занять більярдним спортом широких кіл населення, зокрема створення більярдних клубів, а також шкіл спортивної майстерності, у тому числі для дітей та юнацтва;
  • надання організаційно-методичної та матеріальної допомоги відокремленим підрозділам Асоціації, її учасникам, громадським організаціям фізкультурно-спортивної спрямованості у створенні матеріально-технічної бази більярдного спорту, узагальненні і поширенні передового досвіду в роботі тренерів, суддів, інших фахівців з більярдного спорту в Україні та за кордоном;
  • сприяння реалізації державних програм розвитку більярдного спорту, вдосконаленню системи підготовки висококваліфікованих спортсменів, їх успішному виступу на змаганнях, у тому числі міжнародних;
  • створення умов для підвищення соціального статусу більярдного спорту, удосконалення правових засад функціонування більярдного спорту;
  • захист прав і свобод учасників Асоціації, задоволення їх законних інтересів.