Українська більярдна асоціація


Новини
Передостанній, 8-й, тур Кубка Української більярдної асоціації відбудеться в інші числа.


28 березня 2018 року

21 березня 2018 року Правління Української більярдної асоціації затвердило зміни до Положення про Кубок Української більярдної асоціації “UBA Cup” 2017/2018.

Згідно зі змінами останній в цьому Турнірі рейтинговий (8-й з 9-ти) тур Кубка Української більярдної асоціації “UBA Cup” 2017/2018 розпочнеться 21 квітня 2018 року, а не 14 квітня, в місті Києві (більярдні клуби “Лідер”, “Платон”) і буде тривати, як завжди, п’ять днів до 25 квітня цього року за більярдною дисципліною “московська” піраміда.

Відповідно до протоколу був затверджений Регламент 8-го туру Кубка УБА (додається).

Про підсумки 7-го туру змагань доповів Генеральний секретар УБА Віталій Долженко. Зазначалось, що в турі взяли участь 63 спортсмена, серед яких 2 жінки, 8 юнаків (віком до 16-ти років), 3 майстра спорту України міжнародного класу, 10 майстрів спорту України, 14 кандидатів у майстри спорту України, 12 першорозрядників з 19 регіонів України.

Переможцем 7-го туру став гравець з Києва, майстер спорту Клєстов Андрій, який не без боротьби, але досить впевнено переграв майстра спорту з Житомира Смирнова Юрія, що змусив Андрія відмовитися від подальшої боротьби у фіналі попереднього, 6-го, туру. Таким чином, ми побачили справжній фінал двох чудових гравців.

Треті – четверті місця посіли Артур Півченко, майстер спорту міжнародного класу (Запоріжжя) і Станіслав Тимчий, майстер спорту (Луцьк).

Отже за підсумками 7-х турів перше місце у рейтингу зберіг майстер спорту міжнародного класу Артур Півченко (Запоріжжя). На другу і третю сходинки піднялись відповідно Андрій Клєстов та Володимир Перкун.

За дорученням Правління,
Президент УБА
О. А. Сухоруков
VIVAT, ACADEMIA!


21 лютого 2018 року

На черговому засіданні Правління Української більярдної асоціації, що відбулося 21 лютого цього року, прийняте рішення, яке на роки буде визначати розвиток більярдного спорту в Україні. Цим рішенням засновується Академія більярду Української більярдної асоціації в якості неприбуткової установи, що має на меті залучення до занять більярдним спортом широких кіл населення і, в першу чергу, дітей та молоді; сприяння реалізації державних програм розвитку більярдного спорту, вдосконаленню системи підготовки висококваліфікованих спортсменів, їх успішному виступу на змаганнях, у тому числі міжнародних, створення умов для підвищення соціального статусу більярдного спорту.

Академія створена на підставі Договору про спільну діяльність, сторонами якого виступили Українська більярдна асоціація, ТОВ “Лідер ВМС”, ТОВ “Платон СВ” і Київська асоціація любителів більярду.

За своєю формою Договір є договором приєднання. Будь-яка фізична чи юридична особа, що відповідає вимогам, зазначеним в Договорі, та сповідує його цілі і принципи може приєднатися до Договору. Першим таке бажання виявила Дитяча більярдна школа “Альфа” під керівництвом Олександра Шумелюка.

Нова установа у своїй діяльності керується Положенням про Академію більярду Української більярдної асоціації. Першим президентом Академії одноголосно обрано віце-президента УБА Олександра Гуденка.

Правління затвердило Регламент 7-го туру Кубка Української більярдної асоціації “UBA Cup” 2017/2018, який пройде в Києві з 17 по 21 березня цього року за правилами московської піраміди (“старі правила”), а також заходи щодо його підготовки.


Правління УБА.

ВІТАЄМО НАШИХ КОЛЕГ!


3 лютого 2018 року

Українська більярдна асоціація щиро вітає збірну команду українських гравців зі снукеру, зокрема: Юліана Бойка, Георгія Петрунька, Антона Казакова, Сергія Ісаєнка, Владислава Вишневського і Михайла Кусеня, що беруть участь у чемпіонаті Європи зі снукеру, який відбувається у столиці Болгарії Софії.
Бажаємо нашим хлопцям доброго настрою, успішної гри і нових досягнень у більярдному спорті!

Правління УБА.

НАМ ВИПОВНИВСЯ ОДИН РІК.


2 лютого 2018 року

У більярдному клубі “Платон” 28 січня 2018 року відбулись позачергові Загальні Збори Української більярдної асоціації з нагоди першої річниці заснування УБА.

Минув рік від дня проведення установчих Зборів Асоціації, затвердження її Статуту, обрання керівних органів. Цей рік був наповнений подіями і низкою спортивних заходів, що здійснювала Українська більярдна асоціація. Зусилля Правління у звітний період були спрямовані на становлення Асоціації як потужної громадської сили, що має на меті розвиток більярдного спорту в Україні та за її межами.

Президент УБА Олег Сухоруков від імені Правління звітував про здобутки Асоціації у 2017 році. Це і започаткування унікального за своєю формулою та обсягами призового фонду міжнародного турніру – Кубок Української більярдної асоціації “UBA Cup” 2017/2018, і проведення міжнародного турніру UBA OPEN, низки місцевих та галузевих змагань з більярдного спорту, зокрема двох турнірів з піраміди серед адвокатів України тощо.

Багато уваги приділялось внутріспілковій роботі. Серед іншого, було створено чотирнадцять представництв Асоціації в регіонах України, завдяки чому Міністерство юстиції України надало УБА статус всеукраїнської громадської спілки. Зважена фінансово-господарська політика і діяльність УБА дозволили отримати в державних податкових органах ознаку неприбуткової організації.

Правління Асоціації анонсувало не менш амбітні завдання на 2018 рік, серед яких: подальше організаційне зміцнення Української більярдної асоціації: суттєве збільшення кількісного складу спілки, укріплення існуючих та створення нових представництв в регіонах, затвердження низки локальних нормативних актів, що регулюють діяльність УБА і конкретизують її Статут. Серед спортивних подій – завершення у травні 2018 року першого турніру UBA Cup 2017/2018 і започаткування у вересні наступного, відкриття більярдної академії для дорослих, дітей та молоді, налагодження міжнародних контактів з більярдними федераціями інших країн.

З доповіддю про стан фінансово-господарської діяльності Української більярдної асоціації виступив заступник Голови Наглядової Ради УБА Микола Голодняк. Він зазначив, що у звітний період Правління УБА самостійно не здійснювало фінансово-господарської діяльності. Про це свідчать перевірка організації та її річний звіт до податкових органів. З огляду на фінансові можливості, Правління Асоціації прийняло рішення у найближчі кілька років не створювати Секретаріат УБА на платній основі і працювати на громадських засадах. Таким чином, Наглядова Рада констатувала про відсутність порушень Статуту і фінансової дисципліни з боку Правління та його окремих членів.

Загальні Збори Української більярдної асоціації затвердили звіт Правління, доповідь Наглядової Ради і на цьому завершили роботу.

Правління УБА.

ЗАТВЕРДЖЕНО КАЛЕНДАР ТУРНІРУ “UBA CUP” НА 2018 РІК


26 січня 2018 року

На другому в цьому році засіданні Правління Української більярдної асоціації, що відбулося 20 числа січня місяця, визначено дати і місця проведення 6-9 турів Кубка Української більярдної асоціації “UBA Cup” 2017/2018. Відповідні доповнення внесені до Положення про Кубок (див. тут). Поки що планується всі останні тури провести в Києві. Однак, Правління вже розглянуло пропозиції деяких регіонів (клубів і спортивних організацій) провести окремі тури, у тому числі і фінальний, в їх містах. Остаточне рішення буде прийнято згодом, можливо на конкурсних засадах, з урахуванням думки більярдної громадськості, інтересів гравців та уболівальників.

Отже, в цьому сезоні на гравців чекає переважно московська піраміда (“старі правила”) за виключенням наступного, 6-го туру, в якому буде зіграна вільна піраміда за правилами Buffalo. Особливості цього формату гри знайшли відображення у затвердженому Регламенті 6-го туру UBA Cup 2017/2018. Правління зійшлося на думці, що така “ускладнена” вільна піраміда зробить гру більш привабливою і дещо вирівняє шанси “другого ешелону” спортсменів.

Члени Правління не підтримали пропозицію затвердити Інструкцію про порядок прийому до Української більярдної асоціації та сплати внесків. Були висловлені суттєві зауваження до його змісту і документ відправили на доопрацювання.

Після тривалого обговорення та з урахуванням громадської думки попереднє рішення Правління щодо прийняття за основу Положення про дитячу більярдну школу Української більярдної асоціації визнали таким, що втратило силу. Президенту УБА О. Сухорукову доручили підготувати і внести на розгляд наступного засідання Правління УБА нову, нестандартну, концепцію залучення громадян до занять більярдним спортом і, відповідно, зовсім іншу форму організації навчання більярдній майстерності.

Правління УБА
Відбулось перше у 2018 році засідання Правління Української більярдної асоціації


3 січня 2018 року


2 січня 2018 року відбулось перше у новому році засідання Правління Української більярдної асоціації, на якому були підведені підсумки 2017 року і визначені завдання на наступний рік, затверджені доповнення до Положення про Кубок Української більярдної асоціації “UBA Cup” 2017/2018 та Регламент 5-го туру, прийняті за основу Інструкція про порядок прийому до Української більярдної асоціації та сплати внесків, а також Положення про дитячу більярдну школу Української більярдної асоціації.

Згідно з доповненнями до Положення про Кубок Української більярдної асоціації “UBA Cup” 2017/2018 перший в цьому році 5-й тур змагань відбудеться за більярдною дисципліною “московська” піраміда, з 20 по 24 січня 2018 року в місті Києві, більярдні клуби “Лідер” та “Платон”.

Відповідно до протоколу затверджений Регламент 5-го туру Кубка УБА (додається).

Про підсумки 4-го туру змагань і 2017 року в цілому та завдання на наступний рік доповів Президент УБА Олег Сухоруков.

Зазначалось, що в турі взяли участь 67 спортсменів, серед яких 3 жінки, 5 юнаків, 1 заслужений майстер спорту України, 3 майстра спорту України міжнародного класу, 12 майстрів спорту України, 12 кандидатів у майстри спорту України, 10 першорозрядників з 14 регіонів України. Переможцем 4-го туру став відомий в Україні гравець з Києва майстер спорту Павло Радіонов, який у запеклій “контрі” обіграв у фіналі не менш відомого спортсмена із Запоріжжя, фіналіста 1-го туру і переможця 2-го туру UBA Cup 2017/2018, майстра спорту міжнародного класу Артура Півченка. Треті-четверті місця посіли Шугалей Богдан (Харків) і Матвейчук Артем (Київ). Отже за підсумками чотирьох турів перше місце у рейтингу UBA Cup 2017/2018 зберіг Артур Півченко. На другу сходинку піднявся Павло Радіонов, посунувши на третю сходинку Марка Плешка (Одеса).

Олег Сухоруков розповів про здобутки Асоціації у 2017 році. Це і започаткування унікального за своєю формулою та обсягами призового фонду міжнародного турніру – Кубок Української більярдної асоціації “UBA Cup” 2017/2018, створення чотирнадцяти представництв у регіонах України, проведення міжнародного турніру UBA OPEN, низки місцевих та галузевих змагань з більярдного спорту тощо.

Не менш амбітними виявились завдання на 2018 рік, серед яких: подальше організаційне зміцнення Української більярдної асоціації, суттєве збільшення кількісного складу спілки, укріплення існуючих та створення нових представництв в регіонах, завершення у травні 2018 року першого турніру UBA Cup 2017/2018 і започаткування наступного, відкриття двох більярдних шкіл для дітей та юнацтва, налагодження міжнародних зв’язків з більярдними федераціями інших країн.

Саме з цією метою Правління розглянуло та прийняло за основу Інструкцію про порядок прийому до Української більярдної асоціації та сплати внесків, а також Положення про дитячу більярдну школу Української більярдної асоціації. Зазначена Інструкція відповідно до рішення Правління виноситься на обговорення громадськості (додається). Зауваження і пропозиції будуть прийматися до кінця січня цього року.

За дорученням Правління,
Президент УБА
О. А. Сухоруков
Увага! Правління Української більярдної асоціації затвердило зміни до Положення про Кубок УБА


23 листопада 2017 року


17 листопада 2017 року Правління Української більярдної асоціації затвердило зміни до Положення про Кубок Української більярдної асоціації “UBA Cup” 2017/2018.

Згідно зі змінами останній в цьому році 4-й тур Кубка Української більярдної асоціації “UBA Cup” 2017/2018 відбудеться за більярдною дисципліною “московська”, а не “вільна” піраміда, з 16 по 20 грудня 2017 року в місті Києві, більярдні клуби “Лідер” і “Платон”.

Відповідно до протоколу був затверджений Регламент 4-го туру Кубка УБА ( додається).

Про підсумки 3-го туру змагань доповів Генеральний секретар УБА Віталій Долженко. Зазначалось, що в турі взяли участь 72 спортсмена, серед яких 2 жінки, 4 юнака, 1 заслужений майстер спорту України, 3 майстра спорту України міжнародного класу, 15 майстрів спорту України, 20 кандидатів у майстри спорту України, 15 першорозрядників з 21 регіону України. Вперше в змаганнях Кубка УБА взяв участь заслужений майстер спорту України Ярослав Тарновецький.

Переможцем 3-го туру за відсутності провідних гравців, які від’їхали на командний чемпіонат світу, став гравець з Одеси Марк Плешко, який не без зусиль обіграв у фіналі п’ятнадцятирічного спортсмена з Харкова Андрія Родіонова. Треті – четверті місця посіли Артур Поляков (Харків) і Олексій Шульженко (Вишневе).

Отже за підсумками трьох турів перше місце у рейтингу зберіг майстер спорту міжнародного класу Артур Півченко (Запоріжжя). На другу і третю сходинки піднялись відповідно Марк Плешко та Андрій Родіонов.

За настроями учасників турніру відчувається, що у 4-му турі нас очікує запекла боротьба. Сподіваємось на чесну і красиву гру.

За дорученням Правління,
Президент УБА
О. А. Сухоруков

Во время 3-го тура Кубка Украинской бильярдной ассоциации «UBA Cup» 2017/2018 состоится розыгрыш биллии.

Условия розыгрыша:


1. Первым ударом игрок разбивает пирамиду, забивать шар в лузу начальным ударом не обязательно. Затем игрок старается забить как можно больше шаров по правилам свободной пирамиды.

2. Когда на столе остается два шара, игрок имеет право либо забить 15-й шар и затем выставить пирамиду и выполнить начальный удар без обязательств забить шар, либо сразу выставить пирамиду и выполнить начальный удар.

3. Каждый игрок в одном подходе имеет одну попытку.

4. Розыгрыш биллии будет проходить в первые два дня 3-го тура UBA Cup 2017/2018, а именно 11-12 ноября с 12:00 до 21:00 на специально отведеном столе.

5. Каждый желающий имеет неограниченное число подходов. Стоимость одного подхода – 50 гривен.

6. Приз – кий от компании «AS» получит победитель, забивший наибольшее количество шаров.

7. В случае если двое и более участников забьют наибольшее, одинаковое число шаров, призовой фонд делится пропорционально, количеству таких участников, а кубок вручается тому, кто первый, из этих участников, забил наибольшее количество шаров.

Увага! Зміни до Положення про Кубок УБА

20 жовтня 2017 року


18 жовтня цього року Правління Української більярдної асоціації затвердило зміни до Положення про Кубок Української більярдної асоціації “UBA Cup” 2017/2018.

Згідно зі змінами 3-й тур Кубка Української більярдної асоціації “UBA Cup” 2017/2018 відбудеться у місті Києві, більярдні клуби “Лідер” і “Платон”, з 11 по 14 листопада 2017 року за більярдною дисципліною “вільна піраміда”.

Відповідно до протоколу був затверджений Регламент 3-го туру Кубка УБА ( додається).

Про підсумки 2-го туру змагань доповів Генеральний секретар УБА Віталій Долженко. Зазначалось, що в турі взяли участь 99 спортсменів, серед яких 3 жінки, 12 юнаків, 1 майстер спорту міжнародного класу, 17 майстрів спорту України, 20 кандидатів у майстри спорту, 15 розрядників. Були представлені 2 країни – Україна і Німеччина, а також 21 регіон України.

Переможцем 2-го туру, як і в попередньому, став гравець із Запоріжжя, майстер спорту міжнародного класу Артур Півченко, що без проблем обіграв у фіналі Владислава Воліка з Нікополя, вихід якого до фіналу був великою несподіванкою. Достатньо зауважити, що Владислав Волік у чудовому стилі в півфіналі обіграв такого знаного спортсмена з Києва, як Пєркун Володимир.

Здивували більярдну громадськість наші юнаки, які практично всі без виключення показали високий клас гри. Зокрема Гоменюк Микита на “ура” пройшов увесь тур і лише в півфіналі програв нинішньому переможцю Артуру Півченку.

Отже, “московська піраміда” в цьому календарному році завершилась. У двох останніх турах року на нас чекає “вільна піраміда”. І ми впевнені, що наші спортсмени порадують своїх уболівальників динамічною і результативною грою.

За дорученням Правління,
Президент УБА

О. А. Сухоруков

Завершився 1-й тур Кубка Української більярдної асоціації “UBA Cup” 2017/2018


Лейтенант Бокатуев 13 вересня напруженою шестигодинною зустріччю між Артуром Півченком і Артемом Моісеєнком завершився 1-й тур Кубка Української більярдної асоціації “UBA Cup” 2017/2018.

Більярдний марафон тривав п’ять днів, спочатку в БК “Лідер ВМС”, а потім – півфінали і фінал в БК “Платон”.

У змаганнях з “московської піраміди” взяли участь рівно 100 гравців з Білорусі, Молдови, Німеччини, Узбекістану та України, серед яких 30 кандидатів та майстрів спорту, 3 майстра спорту міжнародного класу, 20 спортсменів-розрядників.

Спортсмен були розсіяні за підсумками відкритого турніру з більярдного спорту “UBA OPEN” (комбінована піраміда), присвяченого заснуванню громадської спілки “Українська більярдна асоціація”, що відбувся у березні цього року.

Спортивні події як групового етапу, так і “олімпійки” розгортались несподівано, інколи драматично, залишаючи за “бортом” змагань достатньо відомих і титулованих гравців.

Перебіг зустрічей, як завжди професійно і цікаво, висвітлювався на інтернет-ресурсі “Billiard News” його головним редактором та головним суддею турніру Русланом Кориненком. З підсумками 1-го туру UBA Cup 2017/2018 можна ознайомитись тут, а деякі матчі турніру – переглянути на нашому каналі в соціальній мережі YouTube .

Отже, переможцем 1-го туру став майстер спорту міжнародного класу Артур Півченко (Україна, Запоріжжя), друге місце зайняв майстер спорту Артем Моісеєнко (Україна, Дніпро), третє місце посіли майстер спорту Богдан Рибалко (Україна, Кривий Ріг) та майстер спорту Станіслав Тимчій (Україна, Луцьк).

За відгуками провідних українських спортсменів змагання пройшло на високому організаційному рівні у висококласних більярдних клубах і в комфортних умовах.

2-й тур Кубка Української більярдної асоціації “UBA Cup” 2017/2018 розпочнеться 14 жовтня цього року відповідно до його Регламенту, що буде розміщений на нашому сайті.

За дорученням Правління,
Президент УБА

О. А. Сухоруков

Кубок Української більярдної асоціації “UBA Cup” 2017/2018 розпочався


9 вересня 2017 року, в День фізичної культури і спорту України, у більярдному клубі “Лідер ВМС” (м. Київ, Україна) відбулась урочиста церемонія відкриття 1-го туру Кубка Української більярдної асоціації “UBA Cup” 2017/2018.

Вітальний лист Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова на адресу турніру оголосив віце-президент Української більярдної асоціації Олександр Гуденко.

Вітання Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова
“Учасникам та гостям урочистої церемонії відкриття Кубка Української більярдної асоціації “UBA Cup” 2017/2018
09 вересня 2017 року, м.Київ

Шановні друзі!

Щиро вітаю вас із відкриттям Кубка Української більярдної асоціації “UBA Cup” 2017/2018.
Користуючись нагодою, хотів би, насамперед, скласти глибоку сердечну подяку усім, хто своєю подвижницькою працею підтримує і розвиває більярдний спорт в Україні.
Відрадно, що популярність вашого турніру постійно зростає, а партії кращих більярдистів викликають почуття захоплення у прихильників цього чудового виду спорту.
Бажаю учасникам змагань успіхів і заслужених перемог, а глядачам – яскравих, незабутніх вражень.
Міністр Ігор ЖДАНОВ”

Відкритий турнір з піраміди зібрав 100 спортсменів з Білорусі, Молдови, Німеччини, Узбекістану та України, серед яких 30 кандидатів та майстрів спорту, 3 майстра спорту міжнародного класу, 20 спортсменів-розрядників.

У своїй промові під час урочистої церемонії відкриття турніру президент Української більярдної асоціації Олег Сухоруков зазначив, що: “Кубок Української більярдної асоціації “UBA Cup” є відкритим турніром (змаганням) з більярдного спорту (піраміда) в одиночному розряді серед чоловіків, жінок та юнацтва, який проводиться під егідою громадської спілки “Українська більярдна асоціація” щорічно, протягом дев'яти місяців (з вересня по травень наступного року включно), і складається з дев'яти турів – окремих щомісячних рейтингових змагань з різних видів піраміди, вісім з яких є відкритими, а дев'ятий – фінальний, закритий. Загальний призовий фонд Кубка Української більярдної асоціації “UBA Cup” 2017/2018 становить 1'000'000 (один мільйон) гривень, який поділяється відповідно: відкриті змагання – 100'000 (сто тисяч) гривень у кожному турі, фінальне змагання – 200'000 (двісті тисяч) гривень.

Далі О. Сухоруков підкреслив, що Кубок Української більярдної асоціації “UBA Cup” 2017/2018 є неприбутковим проектом. Його головна мета залучення до занять більярдним спортом широких кіл населення України, сприяння реалізації державних програм розвитку більярдного спорту в Україні, вдосконаленню системи підготовки висококваліфікованих спортсменів, їх успішному виступу на змаганнях, у тому числі міжнародних. Тому є символічним, що турнір розпочався в День фізичної культури і спорту України.

В урочистій церемонії відкриття турніру взяли участь керівники Української більярдної асоціації: генеральний секретар Асоціації, голова громадської організації “Київська асоціація любителів більярду” Віталій Долженко; віце-президент Асоціації, директор ТОВ “Лідер ВМС” Олександр Гуденко; заступник голови Наглядової Ради Асоціації, керуючий партнер адвокатської компанії “Атторнейс Юнайтед” Микола Голодняк.

З роз’ясненнями Регламенту 1-го туру та правилами змагань виступив головний суддя Турніру Руслан Кориненко.

Урочиста церемонія відкриття Кубка Української більярдної асоціації “UBA Cup” 2017/2018 завершилась виконанням Гімну України.

8 серпня цього року відбулось чергове засідання
правління громадської спілки “Українська більярдна асоціація”.


Одноголосно були затверджені зміни до Положення про Кубок Української більярдної асоціації “UBA Cup” 2017/2018. Частину другу статті 19 Положення доповнили абзацом наступного змісту: “Рішення про допуск до проведення ігор спортсменів, які походять та/або проживають чи проживали на тимчасово окупованих і непідконтрольних Україні територіях, приймається виключно Оргкомітетом за поданням Суддівської колегії”.

Правління розглянуло проект Регламенту 1-го туру Кубка Української більярдної асоціації “UBA Cup” 2017/2018, який відповідно до Календарного плану відбудеться у період з 9 по 13 вересня 2017 року. Після зацікавленого обговорення і деяких доповнень Регламент затверджено у редакції, що додається.
Одночасно члени Правління ухвалили План заходів з підготовки та проведення 1-го туру UBA Cup 2017/2018.

У позитивному ключі Правління УБА розглянуло заяву громадської організації “Федерація більярдного спорту м. Львова” про вступ до Української більярдної асоціації і створення у Львівській області її представництва на базі Федерації. Було прийнято рішення про надання громадській організації “Федерація більярдного спорту м. Львова” тимчасового статусу кандидата в члени Української більярдної асоціації з наступним її затвердженням в якості колективного члена після громадського обговорення та ухвалення Правлінням УБА Положення про членство у громадській спілці “Українська більярдна асоціація” та інструкції про сплату членських внесків.

На цьому Правління Асоціації завершило свою роботу.

За дорученням Правління,
Президент УБА

О. А. Сухоруков

Відбулось засідання Правління
громадської спілки “Українська більярдна асоціація”


16 червня цього року відбулося чергове, вже четверте від заснування, засідання Правління громадської спілки “Українська більярдна асоціація”.

Нарешті, Правління УБА розглянуло питання, яке так довго очікувала більярдна громадськість України. З доповіддю “Про затвердження Положення про Кубок Української більярдної асоціації “UBA Cup” 2017/2018” виступив президент – голова Правління Української більярдної асоціації Олег Сухоруков.

Після тривалого і зацікавленого обговорення Положення було затверджено з урахуванням висловлених зауважень і пропозицій (додається). Так, був зменшений вступний внесок для спортсменів в цілому і наполовину для пенсіонерів і неповнолітніх, зокрема. Більш чітко прописаний порядок формування призового фонду, розширені комерційні права установ-співорганізаторів Турніру тощо.

За поданням віце-президента УБА Олександра Гуденка Правління призначило Головним суддею змагань Руслана КОРИНЕНКА, суддю національної категорії і головного редактора Інтернет-сайту BILLIARD NEWS та затвердило Суддівську колегію у складі Русалан Кориненка і Валерія Ковтуна, майстра спорту, суддю національної категорії.

Правління погодилось з пропозиціями генерального секретаря ГС “Українська більярдна асоціація” Віталія Долженка і затвердило склад Оргкомітету з проведення Кубка Української більярдної асоціації “UBA Cup” 2017/2018. До складу Оргкомітету на громадських засадах увійшли:

  • Віталій Долженко – голова Оргкомітету (за посадою), Генеральний секретар громадської спілки “Українська більярдна асоціація”,
  • Артем Панасенко   – заступник голови Оргкомітету, член Правління громадської спілки “Українська більярдна асоціація”,

в якості членів Оргкомітету – Олег Сухоруков, президент громадської спілки “Українська більярдна асоціація”, Олександр Гуденко, віце-президент  громадської спілки “Українська більярдна асоціація”, Микола Голодняк, заступник голови Наглядової Ради громадської спілки “Українська більярдна асоціація”, Руслан Кориненко, Головний суддя UBA Cup 2017/2018 і головний редактор Інтернет-сайту BILLIARD NEWS.

Правління доручило Віталію Долженку протягом двох тижнів розробити першочергові заходи з організації і проведення Кубка Української більярдної асоціації “UBA Cup” 2017/2018.

За дорученням Правління,
Президент УБА

О. А. Сухоруков