«UBA OPEN» 24 - 26 березня 2017 року

24-26 березня 2017 року в більярдних клубах “Лідер ВМС” і “Платон СВ” відбувся Відкритий  турнір з більярдного спорту “UBA OPEN” (комбінована піраміда), присвячений заснуванню громадської спілки “Українська більярдна асоціація”.

Відкритий турнір зібрав 73 спортсмени з України, Молдови і Білорусі, серед яких 32 кандидатів та майстрів спорту, 1 майстер спорту міжнародного класу, 2 спортсмени-розрядники.

Переможцем змагань став майстер спорту Володимир Перкун (Україна, Київ), друге місце зайняв майстер спорту Владислав Косогов (Україна, Дніпро), третє місце посіли майстер спорту Андрій Клєстов (Україна, Київ) та майстер спорту Вадим Карпович (Білорусь, Барановичи).

У своїй вітальній промові під час урочистої церемонії відкриття турніру президент Української більярдної асоціації Олег Сухоруков зазначив, що: “Розвиток масового спорту, популяризація здорового способу життя є одним з пріоритетних завдань неприбуткового громадського об'єднання фізкультурно-спортивної спрямованості із всеукраїнським статусом – громадської спілки “Українська більярдна асоціація”, яка була заснована наприкінці січня цього року”.

Окремо О.Сухоруков привернув увагу присутніх на важливість розвитку дитячого і юнацького спорту як базису національного здоров'я. Він повідомив, що “Українська більярдна асоціація”, незважаючи на такий коротенький період існування, вже опікується дитячою більярдною школою “Альфа”, а на початку наступного року планує відкрити кілька безоплатних шкіл більярдної майстерності для дітей та юнацтва на базі відомих в Україні клубів “Лідер” і “Платон”.

Президент Асоціації озвучив тезу, що масовий самодіяльний спорт, а також спорт найвищих досягнень йдуть поруч:  “Прикладом тому цей перший Відкритий турнір з призовим фондом у 100 тис. гривень, що був присвячений заснуванню громадської спілки “Українська більярдна асоціація”.

О.Сухоруков зауважив, що у планах Української більярдної асоціації зробити такі змагання регулярними, тобто проводити їх щорічно протягом 9 місяців, розігруючи кожний місяць по 100 тис. гривень. “Не має сумнівів, що цей наступний турнір, який розпочнеться у вересні 2017 року і буде називатись “КУБОК УБА” (UBA CUP), стане потужним поштовхом для подальшої підготовки спортсменів до українських, європейських та світових чемпіонатів, сприятиме залученню більшої кількості населення до занять спортом, пропагуватиме здоровий спосіб життя”.

<< Назад